برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

ا عرض سلام خدمت همشهریان عزیز گروه تولیدی خدماتی امیر آراد عرضه کننده خدمات ذی ...

ورود ثبت نام

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

فرم عضویت در سایت

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل

شرایط و قوانین استفاده ازتار نمای امداد ساختمان


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات تارنمای امداد ساختمان به دقت ملاحظه فرمایید. 

ورود کاربران به تارنمای امداد ساختمان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط تارنمای امداد ساختمان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها وخدمات است. 

قوانین عمومی 
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه امداد ساختمان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 

ماده ۱: (کاربر) 
در این موافقتنامه ارسال کننده فرم الکترونیکی و کسی که به هر نحو درخواست دریافت هرگونه خدمات از گروه امداد ساختمان را دارا می باشد (شخص حقیقی یا حقوقی) و به طور کلی شخصی که به هر نحو از خدمات گروه امداد ساختمان  استفاده می نماید کاربر تلقی می گردد. به عبارت دیگر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گروه امداد ساختمان اقدام کند.. 

ماده ۲: (خدمات دهنده) 
در این موافقتنامه ازگروه امداد ساختمان، ارائه دهنده خدمات اطلاع رسانی به صورت غیرحضوری با عنوان گروه امداد ساختمان نام برده شده است. تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به موسس گروه امداد ساختمان آقای محمد بیک محمد لوئی میباشد هرگونه سوء استفاده ازگروه امداد ساختمان توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت. 

ماده ۳: (خدمات) 
منظور از خدمات در این موافقتنامه، کلیه خدمات مربوطه که از سوی گروه امداد ساختمان  انجام می پذیرد، مانند: خدمات اطلاع رسانی اینترنتی در باره مشاغل مرتبط با بخش ساختمان و ساخت و ساز به آدرس تار نمای  میباشد.www.emdadsakhteman.org

ماده ۴: (تعهدات کاربر) 
ماده ۴ – ۱- کلیه اطلاعیه ها،اخبارمرتبط، اعلام مهلت تمدید، کلمات عبور یا رمزpassword، اطلاعات مالی وسایر اطلاعات از این دست تنها به آدرس پست الکترونیک و شماره موبایل کاربر که درزمان ثبت نام در تارنمای امداد ساختمان  و یا قسمت مشخصات و یا به هر نحو از سوی کاربر اعلام شده ارسال می گردد،در صورتی که کاربر هیچ آدرس پست الکترونیک یا همان ایمیل اعلام ننماید و یا آدرس اعلام شده ناقص و غیر قابل استفاده یا اشتباه باشد یا به دلیل نقص فنی و امثال آن نامه الکترونیکی را دریافت ننماید، مسئولیت بروز هرگونه مشکل ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد. 
ماده ۴- ۲- مسئولیت نگهداری از کلمات عبور و رمزها "گذر واژه" یا بر عهده کاربر می باشد و کاربر باید دقت کامل در نگهداری از کلمات عبور و رمز خود را داشته باشد .لذا به کاربر توصیه مینماید کلیه کلمات عبور را به صورت دوره ای با ترکیب مناسب تغییر دهد و هر کاربر بعد از دریافت رمز اولین بار موظف به تغییر آن میباشد. انتخاب رمزهای ساده و قابل رمزگشایی برای هیچ یک از بخشهای خدمات مجاز نیست . 

ماده ۴ - ۳ کاربر متعهد می گردد مشخصات صحیح ارائه نماید و هر گونه تغییر در مشخصات از جمله تغییر در آدرس، شماره تلفن، شماره موبایل، پست الکترونیک و امثال این را سریعاً از طریق به روز رسانی در تار نمای امداد ساختمان و یا اعلام کتبی بهگروه امداد ساختمان اطلاع دهد و در غیر اینصورت مسئولیت پیامدهای آن از جمله عدم دریافت نامه و email, و پیامک یا عدم امکان تماس بر عهده کاربر می باشد. 
ماده ۴ - ۴- اطلاعات مربوط به کاربر در حد مشخص در بخش سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران امداد ساختمان نگهداری و محافظت می شود. 
ماده ۴ –۵ - واگذاری کلمات عبور و رمز به هر عنوان به شخص دیگر و یا استفاده از کلمات عبور ساده غیر مجاز می باشد و مسئولیت پیامدهای آن بر عهده کاربر میباشد. 
ماده ۴ – ۶- کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به نرم افزارها، اطلاعات، تصاویر، وب سایتها وخدمات مربوط به تارنماهای امداد ساختمان برای گروه امداد ساختمان  محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری و یا سوء استفاده و یا استفاده بدون اطلاع و اجازه مکتوب گروه امداد ساختمان و یا استفاده خلاف عرف ممنوع می باشد و متخلف ضمن قبول مسئولیت آن موظف به جبران خسارت ناشی از آن می باشد. 
ماده ۴ -۷- ارائه خدمات یا نرم افزار های رایگان باعث ایجاد حقی برای کاربر یا شخص ثالث نخواهد بود و در صورت لزوم گروه امداد ساختمان می تواند با صلاحدید خود از ارایه خدمات رایگان به کاربر خودداری نماید و خدمات رایگان شامل پشتیبانی فنی نمی باشد. 
ماده ۴ -۸ -هرگونه سوء استفاده از نام گروه امداد ساختمان و خدمات مرتبط ممنوع می باشد. 
ماده ۴ -  ۹-  کاربر متعهد به رعایت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، قوانین بین المللی مرتبط با خدمات و مقررات مراکز متولی مرتبط و همچنین گروه امداد ساختمان می باشد و مسئولیت هر گونه تخلف بر عهده کاربر می باشد. 

ماده ۵: (نگهداری از اطلاعات کاربران و حفظ حریم خصوصی) 
ماده ۵- ۱ نگهداری از اطلاعات و مشخصات ارائه شده توسط کاربر بر عهده گروه امداد ساختمان می باشد وگروه امداد ساختمان این اطلاعات را فاش نمی سازد مگر در حد عرف و قانون و یا بنا به درخواست مراجع قضایی و قانونی مربوطه. 
ماده ۵ - ۲ گروه امداد ساختمان کلیه امکانات لازم در حد عرف را برای سرویس دهی به کاربر فراهم می نماید ولی گارانتی و یا تضمینی برای برابری خدمات یا امکانات با خواسته کاربر ارائه نمی نماید. 
ماده ۵ - ۳ گروه امداد ساختمان ممكن است به روشهای مختلف از جمله پست الکترونیک، تلفن، پیامک و روشهای مشابه به مشترکین تاریخ خاتمه خدمات دریافتی کاربر را اعلام می نماید ولی جبر و تعهدی بر این موضوع ندارد و در صورتی که کاربر اعلام یا ادعا نماید به دلیل اینکه تاریخ خاتمه سرویس به او اعلام نشده دچار ضرر و زیان شده تجارت حامی پاسخگو نخواهد بود و در این مورد کلیه خیارات قانونی از جمله خیار غبن از کاربر سلب شده. 

ماده ۶: (پرداختها) 
ماده ۶ - ۱ در صورت عدم وصول وجه پرداختی کاربر بابت هر نوع از خدمات توسط گروه امداد ساختمان و یا عدم اطلاع از وصول آن،این گروه می تواند تا زمان دریافت آن وجه و یا اطلاع و اطمینان از وصول آن از ارائه خدمات به کاربر خودداری نماید و در هر زمان وجه مورد نظر را مطالبه نماید و کاربر موظف به پرداخت آن خواهد بود.. 
ماده ۶ - ۲ کلیه پرداخت ها به صورت الکترونیکی و از طریق درگاه بانک موجود درسایت قابل قبول می باشد. 
ماده ۶ - ۳ در صورت عدم پرداخت وجه خدمات  توسط کاربرهیچ گونه حقی برای ایشان متصور نخواهد بود .. . 

ماده ۷: (رعایت موارد و شرایط) 

رعایت کلیه موارد فوق برای کاربر الزامی است و درخواست استفاده از هر نوع خدمات به هر نحو الکترونیکی یا سُنتی به منزله قبول کلیه شرایط فوق از سوی کاربر می باشد. 

ماده ۸: (قوه قهریه) 
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گروه امداد ساختمان هیچ گونه مسئولیتی ندارد. گروه امداد ساختمان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید

 

0765535
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
3824
2038
13432
13432
22047
34621
765535

پیش بینی امروز
4824

3.74%
3.00%
6.50%
0.68%
0.13%
85.95%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):14
14 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست

آی پی شما34.203.28.212